Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Uroczyste rozpoczęcie projektu w Chełmży

Końcówka czerwca to z jednej strony zakończenie roku szkolnego i czas na zasłużony odpoczynek dla młodzieży. Z drugiej zaś - to w tym momencie rozpoczęła się właściwa realizacja projektu 'Powiatowa Akademia Profesjonalistów". Już za chwilę pierwsi uczniowie trafią bowiem na staże i praktyki zawodowe.

Chwilę przed tym nastąpiło uroczyste rozpoczęcie projektu i przekazanie umów dla uczniów chełmżyńskich szkół. Uroczystość odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chełmży w dniu 22 czerwca 2017 r. Uczestniczyła w nim młodzież z Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 1 oraz z Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 2 Specjalnej w Chełmży. Kilka słów wstępu powiedział p. Wicestarosta Toruński Andrzej Siemianowski, głos zabrała również p. Wicedyrektor Krystyna Soliwodzka, a następnie koordynator projektu przedstawił główne założenia "Akademii". Na koniec, młodzież otrzymała pakiet dokumentów związanych z realizacją przyszłych staży i praktyk zawodowych: trójstronną umowę z programem stażu (praktyk), dziennik staży (praktyk), regulamin refundacji kosztów dojazdu wraz z wszystkimi formularzami, ulotkę informacyjną. Ostatnią niespodzianką przygotowaną dla młodzieży było przekazanie zakupionej w ramach projektu odzieży roboczej.

Tak oto przygotowani uczniowie, mogą rozpocząć swoje miesięczne staże i praktyki zawodowe.

Prezentacja ze spotkania

Galeria zdjęć

  • Uroczyste rozpoczęcie projektu w ZSP w Chełmży
  • Uroczyste rozpoczęcie projektu w ZSP w Chełmży
  • Uroczyste rozpoczęcie projektu w ZSP w Chełmży
  • Uroczyste rozpoczęcie projektu w ZSP w Chełmży

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.