Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • na www

Powiat  wykonuje określone ustawami zadania publiczne o charakterze ponadgminnym zawarte w art. 4 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym. Część zadań przypisanych kompetencyjnie jako zadania powiatu, realizowanych jest we współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Współpraca ta może mieć różne formy, w tym m.in.: powierzanie i wspieranie wykonywania zadań publicznych wraz z udzieleniem dotacji w ramach otwartych konkursów ofert.

Na niniejszej stronie – w odpowiednich zakładkach – znajdziecie Państwo informacje o ogłaszanych  konkursach, wynikach naboru, obowiązującej dokumentacji a także bieżące informacje dotyczące tej formy wsparcia.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.