Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • logotypy
  • Obraz1

Prezentacje z zajęć projektowych

Przez cały rok szkolny 2022/2023 młodzież z ZSP w Chełmży rozwijała swoje umiejętności zawodowe poprzez dodatkowe, bezpłatne zajęcia specjalistyczne - co jest możliwe dzięki realizacji projektu "Zawodowo zakręceni". Efekty zajęć można podziwiać na prezentacjach przygotowanych przez nauczycieli i uczniów szkoły.

  • Beznazwy-1

Wyjazdy edukacyjne do Bydgoszczy, Warszawy i Poznania

Uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chełmży w ramach projektu uczestniczą nie tylko w zajęciach i szkoleniach, ale i też w wakacyjnych stażach zawodowych oraz wyjazdach edukacyjnych.
  • pracownia informatyczna w ZSP w Chełmży

Nowe meble i sprzęt komputerowy dla pracowni szkolnych

Dzięki wsparciu z Unii Europejskiej doposażone zostały kolejne pracownie zawodowe w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Chełmży. Późną jesienią 2021 roku trafiły do szkoły nowe meble (za 90 tys. zł), a na przełomie roku 2021/2022 sprzęt komputerowy (536 tys. zł). 

 

  • logo_zakreceni rgb

Zawodowo zakręceni w Chełmży – już wystartowali

Nowy rok szkolny w Zespole Szkół Ponadpostawowych w Chełmży przynosi wiele nowości. Remonty, nowe sale informatyczne, ale i też szansa na rozwój zawodowy i inwestycję w siebie. Rusza nowy projekt unijny, z którego skorzystać mogą uczniowie. Dzięki funduszom z UE dużo się będzie działo!

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.