Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • -
  • 2020-08-18 EU-geniusz w świecie 3D - szkolenie z drukarek...

Szkoły wkraczają w nowy wymiar – wymiar 3D

Drukowanie w technologii 3D, frezowanie, grawerowanie laserowe – tego wszystkiego od poniedziałku 17 sierpnia uczą się nauczyciele ze szkół z terenu powiatu toruńskiego. To uczestnicy unijnego projektu „EU-geniusz w świecie 3D” i „przyszli mentorzy” powiatowych EU-geniuszy.

  • 2019-04-10 EU-GENIUSZ w świecie 3D - podpisanie umowy...

Podpisanie umowy partnerskiej

10 kwietnia 2019 roku odbyło się uroczyste podpisanie umowy partnerskiej pomiędzy 8 gminami powiatu toruńskiego, gminą Kowalewo Pomorskie, a powiatem toruńskim na rzecz realizacji projektu EU-geniusz w świecie 3D. Podpisywaniu partnerstwa towarzyszył pokaz możliwości druku 3D, czyli tego, co już od września 2020 roku uczniowie będą wykorzystywać na swoich zajęciach. Powiat po raz piąty już podjął się zadania Lidera tak rozbudowanego partnerstwa, którego głównym celem jest podniesienie atrakcyjności kształcenia ogólnego w 39 szkołach. Wartość projektu to ponad 4 mln złotych. Z projektu będzie mogło skorzystać ponad 2000 uczniów.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.