Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Projekty powiatu toruńskiego współfinansowane ze środków Unii Europejskiej

 

EDUKACJA:

 

 • "EU-geniusz w naukowym labiryncie" - projekt partnerski z zakresu kształcenia ogólnego realizowany od 01.03.2018 r. do 30.09.2020 r.; powiat toruński jest liderem projektu.

 

 • "Powiatowi Zawodowcy" - projekt z zakresu kształcenia zawodowego, realizowany dla szkół powiatowoych, od 01.11.2017 do 31.12.2020 r.

 

 • "Zawodowo zakręceni" - projekt z zakresu kształcenia zawodowego, realizowany w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Chełmży, od 01.03.2021 r. do 30.10.2023 r.

 

 • "EduAkcja w technikach" - projekt z zakresu kształcenia zawodowego, prowadzony przez Miasto Bydgoszcz od 01.01.2017 do 31.12.2019 r.; powiat toruński jest partnerem projektu.

 

 

 • „Stażysta = Profesjonalista” - projekt jest odpowiedzią na problem niedostatecznego powiązania oferty edukacyjnej szkół zawodowych z potrzebami rynku pracy, realizowany od 01.01.2020 do 30.09.2023 r.

 

 • "Dbamy o Twoją Przyszłość" - celem projektu jest zwiększenie zdolności do zatrudnienia 705 uczniów z 5 szkół zawodowych prowadzonych przez Powiat Toruński przez podniesienie efektywności i jakości kształcenia zawodowego, realizowany od 01.01.2020 – 31.10.2023

 

 • "Spełnimy Twoje zawodowe marzenia 2" - projekt jest skierowany do 2136 osób dorosłych spełniających wymogi grupy docelowej, chcących z własnej inicjatywy nabywać, podnosić lub uzupełniać posiadane kompetencje, kwalifikacje lub umiejętności, realizowany 01.08.2020 r. – 30.06.2023 r.

 

INWESTYCJE:

 

 • "Poprawa bezpieczeństwa i komfortu życia mieszkańców oraz wsparcie niskoemisyjnego transportu drogowego poprzez wybudowanie dróg rowerowych – droga Różankowo – Lulkowo, Kamionki Małe – Turzno".

 

 • "Poprawa bezpieczeństwa i komfortu życia mieszkańców oraz wsparcie niskoemisyjnego transportu drogowego poprzez wybudowanie dróg rowerowych – droga Przysiek – Rozgarty – Górsk z odgałęzieniem do Barbarki".

 

 • "Poprawa bezpieczeństwa i komfortu życia mieszkańców oraz wsparcie niskoemisyjnego transportu drogowego poprzez wybudowanie dróg rowerowych – droga Osiek nad Wisłą – Sąsieczno – Zimny Zdrój – Czernikowo – Mazowsze z odgałęzieniem do Obrowa".

 

 • Poprawa bezpieczeństwa i komfortu życia mieszkańców oraz wsparcie niskoemisyjnego transportu drogowego poprzez wybudowanie dróg dla rowerów – droga rowerowa Leszcz – Pigża – Brąchnowo – Biskupice – Warszewice – Kończewice".

 

 • Przebudowa systemu ogrzewania budynku i przygotowania ciepłej wody użytkowej poprzez zastosowanie pompy ciepła wykorzystującej energię geotermalną ziemi oraz wspomagającej instalacji paneli słonecznych w Domu Pomocy Społecznej w Browinie oraz budowa instalacji fotowoltaicznej wraz z dociepleniem budynku nr 56 tzw. Tarasowca. Termomodernizacja budynku nr 60 w Domu Pomocy Społecznej w Browinie”.

 

 

 

 

 

 

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.