Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Centrum Sportu i Rekreacji Olender
[obiekt mapy]

Centrum Sportu i Rekreacji "Olender" w Małej Nieszawce

Centrum Sportu i Rekreacji „Olender” składa się z największego w regionie kompleksu nowoczesnych krytych basenów, jest więc idealnym miejscem dla amatorów wodnych kąpieli z Torunia i okolicznych miejscowości. Na miejscu czekają na nas basen sportowy z sześcioma torami, rekreacyjny z biczami wodnymi, sztuczna rzeka, 86-metrowa zjeżdżalnia, jacuzzi oraz brodzik dla dzieci. Bezpośrednio po wodnym szaleństwie możemy odpocząć oraz posilić się w „Barze Mokrej Stopy". Jednak na tym nie koniec atrakcji. Jeżeli pragniemy chwili relaksu mamy do dyspozycji centrum spa i fitness oraz strefę saun, a gdy planujemy dłuższy pobyt w ośrodku możemy skorzystać z szerokiej oferty rekreacyjnej hotelu, kręgielni oraz strzelnicy sportowej. W ofercie znajdują się również klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone w najnowsze technologie.
Wspomnieć należy również o historycznych walorach okolic Centrum Sportu i Rekreacji, do których nawiązuje sama nazwa  „Olender”, pochodząca od dawnych osadników gminy, którzy przybyli w XVIII w. na te ziemie z Holandii i Fryzji.  Znaleźć tam możemy pozostałości kultury mennonickiej, która do dziś objawia się w zabudowie Wielkiej i Małej Nieszawki, w tym kościół i cmentarz.
Więcej informacji znajduje się na stronie głównej ośrodka: http://www.olender.info/

  • Centrum Sportu i Rekreacji "Olender"
  • Centrum Sportu i Rekreacji "Olender"
  • Centrum Sportu i Rekreacji "Olender"
  • Centrum Sportu i Rekreacji "Olender"

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.