Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Patrycja Bezrudczyk - malarka

Patrycja Bezrudczyk - malarka

Patrycja Bezrudczyk (pseudonim artystyczny Pati.Beri) jest samoukiem w dziedzinie malarstwa. Zamiłowanie do sztuk pięknych zaszczepili w artystce rodzice i przyjaciele rodziny. Od 2006 roku poszukiwała formy estetycznej charakteryzującej jej malarstwo i wyróżniającej spośród innych artystów. Inspirująca okazała się dla Pati.Beri postawa życiowa Friedensreicha Hundertwassera – architekta, performera i aktywisty ochrony środowiska. Wówczas zaczęły powstawać płótna będące twórczym połączeniem syntetycznego ujmowania rzeczywistości z osobistymi wrażeniami i przeżyciami autorki.

  • Patrycja Bezrudczyk - malarka
  • Patrycja Bezrudczyk - malarka

Malarka wykonuje prace na zamówienie osób prywatnych. Najczęściej są to płótna w technice olejnej i akrylach. Maluje też na dykcie lub desce (ikony). Jej obrazy trafiają do kolekcji osób prywatnych. Zamawiane są jako prezenty na imprezy okolicznościowe.

Prace prezentowane były na kilku wystawach. W 2008 r. na wystawie zbiorowej Stowarzyszenia Kultury Ludowej w Galerii WOAK. W październiku 2012 r. w GOK w Obrowie oraz w 2013 r. w CKU w Toruniu. Poza tym artystka wystawia obrazy przy okazji imprez kulturalnych odbywających się na terenie powiatu toruńskiego.

Kontakt: 513 716 328, adres email: Patrycja.okk@gmail.com, Osiek nad Wisłą.

  • Patrycja Bezrudczyk - malarka
  • Patrycja Bezrudczyk - malarka portret
  • Patrycja Bezrudczyk - malarka

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.