Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Klub Seniora Dolina Drwęcy

Klub Seniora Dolina Drwęcy - Lubicz Górny

Klub Seniora istnieje od 2008 r. W tym też roku powstał chór, a od 2012 r. działa kapela w składzie: Zbigniew Wesołowski (akordeon, gitara, organy), Zdzisław Borkowski (skrzypce, gitara), Czesław Kapuściński (saksofon, klarnet), Zdzisław Gizler (akordeon) oraz Paweł Zakrzewski (perkusja). Przewodniczącym klubu jest Zdzisław Zakrzewski.

  • Klub Seniora_Dolina Drwęcy
  • Klub Seniora_Dolina Drwęcy

Chór wraz z kapelą aktywnie uczestniczy w przeglądach, konkursach, dożynkach gminnych i wojewódzkich, piknikach oraz imprezach organizowanych przez województwo, powiat i gminę Lubicz. Chór działalnością artystyczną wspiera też akcje charytatywne m.in. wystąpił na rzecz budowy kościoła w Sumowie i Bielawach. Występuje też w domach opieki społecznej, na weselach, przyjęciach i zabawach.

Każdy z występów jest dla członków Klubu bardzo ważny. Wielokrotnie występował w Sumowie, Mochowie, Gorczenicy, Wąbrzeżnie, Brodnicy, Chełmnie, Sierpcu, Golubiu-Dobrzyniu, Grębocinie, Czernikowie, Młyńcu i Skłudzewie. Klub Seniora zdobył liczne nagrody i wyróżnienia na wielu przeglądach i konkursach piosenki, m.in. drugie miejsce w „Konkursie Chopinowskim” w Sierpcu i w Chełmnie oraz trzecie miejsce w Brodnicy.

Więcej informacji udziela przewodniczący Klubu Zdzisław Zakrzewski, tel.: 880 900 961.

  • Klub Seniora_Dolina Drwęcy
  • Klub Seniora_Dolina Drwęcy
  • Klub Seniora_Dolina Drwęcy

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.