Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Nie tylko na ludową nutę

Wczesnym popołudniem, 12 maja 2019 roku do Gminnego Parku Kultury w Łubiance zjechali licznie wykonawcy i rękodzielnicy aby wziąć udział w corocznych Majowych Spotkaniach Amatorów i Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego. W tym roku spotkaliśmy się już 11. raz.

XI Majowe Spotkania Twórców Kultury

XI Majowe Spotkania Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego tym razem zapraszają 12 maja 2019 r. do Łubianki.

Skłudzewo 2015

Za nami już siódma edycja tej wyjątkowej imprezy, jaką są „Majowe Spotkania Amatorów Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego”. Pomysłodawcą i organizatorem przedsięwzięcia jest Starostwo Powiatowe w Toruniu współpracujące w tym zakresie z Fundacją Piękniejszego Świata w Skłudzewie.           

Zaproszenie na VII Majowe Spotkania Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego

Starosta Toruński Mirosław Graczyk serdecznie zaprasza mieszkańców Powiatu Toruńskiego do uczestnictwa w VII Majowych Spotkaniach Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego, które odbędą się w dniu 16 maja 2015 r. w godz. 11:00-14:00, na terenie Fundacji Piękniejszego Świata w Skłudzewie, gm. Zławieś Wielka.

Skłudzewo przyciąga artystów

Mimo nie sprzyjającej pogody, VI Majowe Spotkania Twórców Amatorów Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego przyciągnęły tłumy artystów, którzy jak co roku z dumą prezentowali owoce swojej ciężkiej pracy oraz talentu.

Zapraszamy na VI Majowe Spotkania Twórców Kultury i Sztuki

VI Majowe Spotkania Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego, to niezwykle ważne spotkanie integracyjne twórców kultury i sztuki działających na terenie naszego powiatu.

Jubileuszowe Majowe Spotkanie Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego za nami!

W miłej atmosferze i przy pięknej pogodzie upłynęły Jubileuszowe Spotkania Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego, które są doskonałą okazją do zapoznania się z dorobkiem artystycznym powiatu, a samym twórcom zapewniają możliwość spotkania, integracji i wymiany doświadczeń. V edycja tego spotkania pokazała, że na trwałe wpisały się one w majowy krajobraz Skłudzewa.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.