Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Niech muzyka gra!

„Muzyka daje duszę wszechświatowi,

skrzydła umysłowi, lot wyobraźni,

a wszystkiemu życie.”

                                    - Platon

 

Koncert, który odbył się 12 czerwca podczas szkolnego festynu przy Szkole Podstawowej w Czarnowie, zakończył cykl czterech koncertów Orkiestry Dętej Gminy Zławieś Wielka współfinansowanych w ramach budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego 2022 z puli lokalnej gminy Zławieś Wielka.

Dla przypomnienia wcześniejsze koncerty odbyły się 6 stycznia w kościele w Łążynie, 16 stycznia w kościele w Przysieku i 5 czerwca przy Szkole Podstawowej w Złejwsi Wielkiej.

Muzyczna formacja powstała w 2004 roku i posiada swą siedzibę w Szkole Podstawowej w Rzęczkowie. Grają w niej uczniowie i absolwenci szkół gminy Zławieś Wielka. Orkiestra dziękuje za oddane głosy i zachęca do wstąpienia w swoje szeregi. Zapisy pod numerem telefonu: 697 706 714 – Krzysztof Kędzierski.

Poniżej fotorelacja z koncertu w Złejwsi Wielkiej i Czarnowie.

Niech muzyka gra!

Fot. nadesłane

drukuj (Niech muzyka gra!)

  • autor: Patrycja Pleskot
  • Powiatowe koncertowanie
  • Powiatowe koncertowanie (1)
  • Powiatowe koncertowanie (2)
  • Powiatowe koncertowanie (3)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.