Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Plakat o koncercie

Artystyczny start budżetu obywatelskiego!

W niedzielę, 12 stycznia 2020 roku z kolędami i pastorałkami wystąpi Piotr „Kuba” Kubowicz – artysta krakowskiej Piwnicy Pod Baranami. Jest to pierwszy koncert realizowany z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego 2020 w ramach projektu „Archipelag artystycznych marzeń”. Artyście towarzyszyć będzie kilkudziesięcioosobowy chór młodzieży szkolnej uczestniczącej w warsztatach wokalnych. Koncert odbędzie się w kościele w Makowiskach. Początek o godz. 10:15. Wstęp wolny! Zapraszamy.

Organizatorzy, Stowarzyszenie „Razem Łatwiej” oraz Szkoła Podstawowa w Makowiskach, zachęcają także do udziału w konkursie plastycznym będącym ilustracją do „Niechcianej Kolędy”- według słów Jana Kazimierza Siwka z muzyką Piotra „Kuby” Kubowicza https://www.youtube.com/watch?v=ZEI2qtWAvho

Prace konkursowe należy przesłać na adres Szkoły Podstawowej w Makowiskach, 87-632 Osówka w terminie do 17 stycznia br. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 54 289 56 78.

drukuj (Artystyczny start budżetu obywatelskiego!)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.