Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Marek Grechuta i Czesław Niemen

Zapraszamy do udziału w „Korowodzie wspomnień”

Choć emocje i wrażenia po koncercie zespołu Żuki w Czernikowie jeszcze nie zupełnie opadły już dziś przypominamy o zapowiadanym wcześniej, kolejnym koncercie organizowanym w ramach projektu „Spotkania Muzyczne – Muzyka Mistrzów” realizowanym ze środków budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego na rok 2016.

16 listopada 2016 r. o godz. 18.00 w Auli Szkoły Muzycznej w Czernikowie szczęśliwi posiadacze darmowych wejściówek będą mogli uczestniczyć w muzycznym spotkaniu pn. „Korowód wspomnień” poświęconym muzyce Marka Grechuty i Czesława Niemena. Przed publicznością wystąpią: Ludmiła Małecka, Dorota Bułakowska, Artur Grudziński oraz Joachim Perlik – pianista i wokalista grywający z Żukami, który podczas ostatniego koncertu zelektryzował czernikowską publikę wykonaniem piosenki „Dziwny jest ten świat”.

W czasie koncertu poznamy także laureatów konkursów plastycznego i muzycznego poświęconych repertuarowi dwóch wielkich artystów: Cz. Niemena oraz M. Grechuty.

Serdeczne zapraszamy. Niezapomniane emocje gwarantowane.

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.