Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Przewodniczący Rady Powiatu Toruńskiego informuje, że w dniu 8.12.2022 r. o godzinie 11.00, w sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Toruniu, ul. Towarowa 4-6, I piętro, sala nr 123, odbędzie się XLIII Sesja Rady Powiatu Toruńskiego.

 

PORZĄDEK OBRAD XLIII SESJI RADY POWIATU TORUŃSKIEGO

 1. Otwarcie XLIII Sesji Rady Powiatu.
 2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
 3. Przyjęcie porządku obrad.
 4. Przyjęcie protokołu XLII Sesji Rady Powiatu.
 5. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Toruńskiego na rok 2022.
 6. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wykazu wydatków, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2022.
 7. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zadań przyjętych do realizacji w roku 2022 w ramach środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
 8. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań przyjętych do realizacji w roku 2023 w ramach środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
 9. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej Gminie Łysomice.
 10. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Toruński udostępnionych dla operatorów i przewoźników, warunków i zasad opłat za korzystanie z przystanków.
 11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia woli wyznaczenia linii komunikacyjnych publicznego transportu zbiorowego, dla których organizatorem jest Powiat Toruński oraz wyrażenia zgody na zawarcie umowy o świadczenia usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego (Chełmża).
 12. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia woli wyznaczenia linii komunikacyjnych publicznego transportu zbiorowego, dla których organizatorem jest Powiat Toruński oraz wyrażenia zgody na zawarcie umowy o świadczenia usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego (Łubianka).
 13. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia woli wyznaczenia linii komunikacyjnych publicznego transportu zbiorowego, dla których organizatorem jest Powiat Toruński oraz wyrażenia zgody na zawarcie umowy o świadczenia usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego (Wielka Nieszawka).
 14. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Browinie.
 15. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Toruniu.
 16. Podjęcie obwieszczenia w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Powiatu Toruńskiego.
 17. Informacja Starosty o pracy Zarządu między posiedzeniami.
 18. Sprawy różne, wnioski i oświadczenia.
 19. Zamknięcie XLIII Sesji Rady.

 

 

drukuj ()

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.