16 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej w Turznie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym. Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:
DZIEWCZĘTA:
CHŁOPCY:
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIAT TORUŃSKIEGO W LEKKOATLETYCE – IGRZYSKA DZIECI – TURZNO 2018
16 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej w Turznie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Lekkoatletyce. Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:
DZIEWCZĘTA
Bieg na 60 m
1. A. Czyżycka – SP Zławieś Wielka 8,45 s.
2. J. Kamińska – SP Osiek n/ Wisłą 8,54 s.
3. M. Przybyszewska – SP Zławieś Wielka 8,75 s.
4. J. Behrendt – SP Zławieś Wielka 8,99 s.
5. N. Szewczyk – SP Osiek n/ Wisłą 9,01 s.
6. W. Wiśniewska – SP Lubicz Górny 9,08 s.
7. I. Wiśniewska – SP Lubicz Górny 9,11 s.
7. A. Pracowity – SP Czernikowo 9,11 s.
9. W. Kopczyńska – SP Lubicz Górny 9,14 s.
10. W. Balicka – SP Turzno 9,18 s.
Skok w dal
1. A. Czyżycka – SP Zławieś Wielka 4,60 m.
2. J. Kamińska – SP Osiek n/ Wisłą 4,50 m.
3. M. Przybyszewska – SP Zławieś Wielka 4,20 m.
4. P. Ruszkowska – SP Osiek n/ Wisłą 4,07 m.
5. W. Wiśniewska – SP Lubicz Górny 4,05 m.
6. I. Wiśniewska – SP Lubicz Górny 4,00 m.
7. O. Kalita – SP Nr 3 Chełmża 3,98 m.
8. M. Cieplińska – SP Osiek n/ Wisłą 3,95 m.
8. O. Wejszewska – SP Nr 3 Chełmża 3,95 m.
10. W. Łęgowska – SP Czernikowo 3,90 m.
10. Z. Mielczarek – SP Lubicz Górny 3,90 m.
10. J. Makarowicz – SP Nr 3 Chełmża 3,90 m.
Bieg na 600 m
1. A. Czyżycka – SP Zławieś Wielka 1.52,80
2. W. Wiśniewska – SP Lubicz Górny 1.57,92
3. A. Górecka – SP Pigża 1.58,91
4. W. Balicka – SP Turzno 2.02,00
5. N. Szewczyk – SP Osiek n/ Wisłą 2.02,28
6. L. Sawicka – SP Czernikowo 2.04,22
7. M. Przybyszewska – SP Zławieś Wielka 2.04,32
8. J. Kamińska – SP Osiek n/ Wisłą 2.07,10
9. A. Pawłowska – SP Lubicz Górny 2.07,17
10. J. Wietrzykowska – SP Zławieś Wielka 2.07,86
Rzut piłeczką palantową
1. A. Wiśniewska – SP Brzozówka 37 m.
2. J. Wietrzykowska – SP Zławieś Wielka 36 m.
3. J. Gębka – SP Turzno 35 m.
4. J. Kamińska – SP Osiek n/ Wisłą 34 m.
4. M. Chojnacka – SP Brzozówka 34 m.
4. L. Sawicka – SP Czernikowo 34 m.
4. O. Wejszewska – SP Nr 3 Chełmża 34 m.
8. W. Wiśniewska – SP Lubicz Górny 33 m.
8. W. Kopczyńska – SP Lubicz Górny 33 m.
10. I. Bugdalska – SP Czernikowo 32 m.
CHŁOPCY
Bieg na 60 m
1. A. Ostrowski – SP Osiek n/ Wisłą 7,96 s.
2. K. Lewandowski – SP Łysomice 8,46 s.
3. A. Zagacki – SP Turzno 8,50 s.
4. M. Grzecznowski – SP Lubicz Górny 8,57 s.
5. A. Błaszkiewicz – SP Turzno 8,59 s.
6. M. Bożejewicz – SP Czernikowo 8,64 s.
7. W. Janiec – SP Pigża 8,65 s.
8. D. Lewandowski – SP Pigża 8,71 s.
9. Sz. Ziółkowski – SP Pigża 8,76 s.
10. M. Florkiewicz – SP Brzozówka 8,80 s.
Skok w dal
1. A. Ostrowski – SP Osiek n/ Wisłą 4,95 m.
2. M. Bożejewicz – SP Czernikowo 4,75 m.
3. K. Laskowski – SP Grzywna 4,50 m.
4. D. Lewandowski – SP Pigża 4,40 m.
4. K. Osiak – SP Grzywna 4,40 m.
5. H. Majewski – SP Nr 3 Chełmża 4,35 m.
6. M. Grzecznowski – SP Lubicz Górny 4,30 m.
7. W. Janiec – SP Pigża 4,25 m.
8. K. Marchlewski – SP Czernikowo 4,15 m.
9. K. Mrugalski – SP Czernikowo 4,10 m.
9. H. Wiśniewski – SP Łysomice 4,10 m.
9. O. Frankowicz – SP Łysomice 4,10 m.
9. M. Szatkowski – SP Lubicz Górny 4,10 m.
9. Sz. Ziółkowski – SP Pigża 4,10 m.
9. O. Konczalski – SP Brzozówka 4,10 m.
9. K. Hopkie – SP Nr 3 Chełmża 4,10 m.
9. K. Murawski – SP Nr 3 Chełmża 4,10 m.
9. P. Prokopczuk – SP Nr 3 Chełmża 4,10 m.
Bieg na 1000 m
1. W. Janiec – SP Pigża 3.32,30
2. M. Grzecznowski – SP Lubicz Górny 3.33,66
3. M. Sobiech – SP Pigża 3.33,86
4. E. Łukaszewicz – SP Łążyn II 3.38,01
5. P. Prokopczuk – SP Nr 3 Chełmża 3.39,16
6. K. Hopkie – SP Nr 3 Chełmża 3.42,08
7. K. Marchlewski – SP Czernikowo 3.43,45
8. H. Majewski – SP Nr 3 Chełmża 3.43,98
9. Sz. Szczepaniak – SP Czernikowo 3.44,41
10. O. Konczalski – SP Brzozówka 3.45,13
Rzut piłeczką palantową
1. D. Szupryczyński – SP Brzozówka 54 m.
2. H. Wiśniewski – SP Łysomice 49 m.
2. Sz. Szczepaniak – SP Czernikowo 49 m.
4. K. Jabłoński – SP Czernikowo 46 m.
5. G. Grzecznowski – SP Lubicz Górny 45 m.
5. H. Majewski – SP Nr 3 Chełmża 45 m.
7. M. Makarowicz – SP Nr 3 Chełmża 44 m.
7. K. Osiak – SP Grzywna 44 m.
9. K. Paziewski – SP Łysomice 43 m.
9. K. Hopkie – SP Nr 3 Chełmża 42 m.
9. K. Pietrzak – SP Lubicz Górny 42 m.
9. M. Litwińczuk – SP Łysomice 42 m.
Serdeczne podziękowania za pomoc organizacyjną kierujemy do nauczycieli wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej w Turznie.