Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • zawodnicy przy stołach tenisowych

Turniej gry indywidualnej w tenisa stołowego „O puchar Starosty Toruńskiego” już wkrótce !

Starostwo Powiatowe w Toruniu, Urząd Gminy Czernikowo oraz Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Czernikowie i Szkoła Podstawowa im. Tony Halika w Osówce serdecznie zapraszają na turniej tenisa stołowego, który już w marcu br. rozegrany zostanie w Gminie Czernikowo, na terenie Szkoły Podstawowej w Osówce. Turniej ma charakter otwarty i może uczestniczyć w nim każda osoba umiejąca grać w tenisa stołowego będąca mieszkańcem powiatu toruńskiego.

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu „Organizacja zawodów sportowych: tenisa stołowego i piłki halowej o puchar Starosty Powiatu Toruńskiego”współfinansowanego ze środków budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego na rok 2017, serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych z terenu powiatu toruńskiego do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego, który odbędzie się już 18 i 19 marca 2017r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Tony Halika w Osówce. Na zgłoszenia chętnych, chcących sprawdzić swoje umiejętności w tym sporcie oraz poczuć dreszczyk emocji i rywalizacji czekamy do 28 lutego 2017 r. Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą telefonicznie pod numerami telefonów 54 289 56 77 oraz kom. 883 689 508 lub e-mailowo na adres sposowka@op.pl. Zgłoszeń można dokonywać także osobiście w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Osówce w dni powszednie w godz. od 8.00 do 15.00. W turnieju przewidzianych jest aż sześć kategorii wiekowych, w tym trzy dla dzieci i młodzieży, a najlepszym zawodnikom w poszczególnych kategoriach wręczone zostaną nagrody.

Szczegółowe informacje o turnieju zawarte zostały w załączniku, który znajduje się pobrania poniżej.

Zachęcamy do śledzenia informacji na temat projektu „Organizacja zawodów sportowych: tenisa stołowego i piłki halowej o puchar Starosty Powiatu Toruńskiego” bowiem już niedługo zamieścimy dalsze informacje dotyczące planowanych turniejów.

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.