Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • logo otwartego konkursu ofert

Otwarty konkurs ofert 2023 – znamy wyniki!

Znane są już wyniki otwartych konkursów ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu powiatowego w 2023 roku przez organizacje pozarządowe.

W odpowiedzi na ogłoszone konkursy organizacje złożyły ponad 150 ofert. Decyzją Zarządu Powiatu Toruńskiego dofinansowanych zostanie 99 zadań. 

Na dofinansowanie projektów w ramach otwartego konkursu ofert Powiat Toruński przeznaczył 375 tys. złotych. Corocznie najwięcej środków finansowych przeznacza się na zadania z zakresu upowszechniania kultury fizycznej, w tym roku rozdysponowano kwotę 225 tys. zł. W ramach konkursu wspierane są także zadania z zakresu kultury i sztuki (93 tys. zł), edukacji ekologicznej (40 tys. zł) oraz turystyki i krajoznawstwa (17 tys. zł).

Lista organizacji oraz zadań, które otrzymały dofinansowanie ze strony Powiatu Toruńskiego znajduje się poniżej.

 

drukuj (Otwarty konkurs ofert 2023 – znamy wyniki!)

  • autor: Joanna Rybitwa

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.