Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Plakat dotyczący warsztatów

Co w trawie brzęczy?

Jesteś ciekawy co brzęczy w trawie? A może chcesz się dowiedzieć co to jest pszczela autostrada lub chciałbyś poznać różne gatunki owadów zapylających? Jeśli tak, to nie mogłeś trafić lepiej! Sobotnie warsztaty w Gutowie są zatem idealne dla Ciebie!

Fundacja „Leśna Droga” w ramach projektu „Pszczele autostrady – rekultywacja nieużytków z warsztatami edukacyjnymi” realizowanego w ramach budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego zaprasza mieszkańców powiatu toruńskiego na warsztaty ekologiczne w ostoi pszczół i owadów zapylających w Gutowie. 

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną wyniki realizacji projektu i omówione zostaną zasady zakładania łąk kwietnych. Dla chętnych natomiast będzie możliwość zbudowania pszczelich hoteli, czyli domków, w którym owady mogą tworzyć gniazda, rozmnażać się, przepoczwarzać oraz zimować. 

Warsztaty odbędą się 24 września 2022 roku, w godz. 11.00 – 15.00, Gutowo 4, gmina Zławieś Wielka.

Zapraszamy!

drukuj (Co w trawie brzęczy?)

  • autor: Joanna Rybitwa

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.