Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • plakat dotyczący koncertu

Podróż po największych hitach Maanamu

Już w najbliższą niedzielę w Amfiteatrze w Lubiczu Górnym zabrzmią największe hity Maanamu, wśród których nie zabraknie takich przebojów jak: „Boskie Buenos”, „Szare miraże”, „Kocham cię kochanie moje”, „Ta noc do innych jest niepodobna”, „Krakowski Spleen”, „Cykady na cykladach”, „Szał niebieskich ciał”  i wiele innych.

Tribute to Maanam Show to hołd dla jednego z najbardziej znaczących dla polskiej rockowej sceny muzycznej zespołów. To ukłon młodych muzyków w stronę znakomitej muzyki, a przede wszystkim wspaniałych tekstów Kory, które przez niemal 40 lat towarzyszyły Polakom w każdym wieku, i które na stałe wpisały się w ich serca.

Musicie tam być! Początek koncertu godz. 18:00.

Powyższy koncert realizowany jest w ramach projektu „Spotkania z muzyką” finansowanego z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego 2022.

drukuj (Podróż po największych hitach Maanamu)

  • autor: Joanna Rybitwa

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.