Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Trzy serca dla ekologii - kolejny projekt z BO powiatu toruńskiego zrealizowany

W powiecie toruńskim, a dokładnie w gminie Zławieś Wielka stanęły trzy pojemniki na nakrętki. 11 kwietnia 2022 liderzy projektu „Trzy serca dla ekologii” w gronie samorządowców i mieszkańców Gminy Zławieś Wielka zainstalowali je w trzech miejscowościach: Rzęczkowo, Skłudzewo i Siemoń. Zakup pojemników był dofinansowany ze środków budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego.

Przy współpracy wszystkich mieszkańców gminy Zławieś Wielka liderzy projektu mają na celu zebrać jak największą ilość plastikowych zakrętek by następnie przekazać je osobie potrzebującej, fundacji lub stowarzyszeniu. Zadanie wspomaga również recykling oraz umożliwia w świadomy i łatwy sposób pozbycie się zbędnego plastiku, równocześnie pomagając potrzebującym. Jest to świetny sposób na propagowanie działań związanych z ochroną środowiska i zwrócenie uwagi mieszkańców na szeroki wachlarz możliwości niesienia pomocy potrzebującym.

Fot. nadesłane

drukuj (Trzy serca dla ekologii - kolejny projekt z BO powiatu toruńskiego zrealizowany)

  • autor: Edyta Zakrzewska
  • Trzy serca dla ekologii (1)
  • Trzy serca dla ekologii (5)
  • Trzy serca dla ekologii (6)
  • Trzy serca dla ekologii (8)
  • Trzy serca dla ekologii (9)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.