Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • logo otwartego konkursu ofert

Otwarty konkurs ofert 2022 – znamy wyniki!

Znane są już wyniki otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu powiatowego w 2022 roku przez organizacje pozarządowe.

W odpowiedzi na ogłoszony konkurs organizacje złożyły 79 ofert, 10 z nich - z uwagi na błędy formalne - nie podlegało ocenie merytorycznej. Ostatecznie, decyzją Zarządu Powiatu Toruńskiego, dofinansowanych zostanie 55 zadań.

Łącznie na dofinansowanie zadań w ramach otwartego konkursu ofert powiat toruński przeznaczył prawie 130 tys. zł. Corocznie najwięcej środków finansowych przeznacza się na zadania z zakresu upowszechniania kultury fizycznej (63 800 zł) oraz edukacji ekologicznej (38 000 zł). W ramach konkursu wspierane są także zadania z zakresu kultury i sztuki (22 100zł) oraz turystyki i krajoznawstwa (6 000 zł).

 

W sprawach dotyczących podpisania umowy zapraszamy do kontaktu pod numerem 56 662 88 43 (zadania z zakresu kultury fizycznej, kultury i sztuki oraz turystyki i krajoznawstwa) oraz pod numerem 56 662 88 56 (zadania z zakresu edukacji ekologicznej).

 

Lista organizacji oraz zadań, które otrzymały dofinansowanie ze strony Powiatu Toruńskiego znajduje się poniżej.

drukuj (Otwarty konkurs ofert 2022 – znamy wyniki!)

  • autor: Joanna Rybitwa, data: 2022-03-17

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.