Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • zdjęcie artystek

„Qulturoweekendów” ciąg dalszy

Po udanym koncercie w Czernikowie Królowe Skrzypiec zawitają do Osieka. „Queens of Violins”, czyli duet niezwykle energetycznych absolwentek Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, na stałe współpracujących z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Pomorskiej zagra koncert w miejscowej szkole. Początek o godz. 17:00. Wstęp wolny!
Warto wspomnieć, iż artystki mają na swym koncie ponad 400 koncertów w Polsce i za granicą, a w repertuarze kanon muzyki klasycznej w nowoczesnych aranżacjach oraz przeboje muzyki filmowej i rozrywkowej przełożone na język skrzypiec. Posiadają zatem duże doświadczenie, które w połączeniu z profesjonalizmem gwarantuje wysoki poziom artystyczny.
Koncert ten jest trzecim, i zarazem ostatnim etapem realizacji projektu „Qulturoweekendy”, który finansowany jest z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego 2020. 

drukuj („Qulturoweekendów” ciąg dalszy)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.