Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • plakat o koncercie

Muzyczna uczta w Czernikowie

W najbliższą niedzielę, 19 września br. w Auli Szkoły Muzycznej w Czernikowie odbędzie się koncert „Ars Longa” poświęcony pamięci  Piotra „Kuby” Kubowicza, kompozytora, wokalisty, artysty  m.in. Piwnicy pod Baranami.
Podczas koncertu wystąpią znamienici artyści interpretując muzyczne dokonania „Kuby”: Kamila Klimczak, Urszula Makosz, Marek Bałata, Janusz Radek, Maciej Półtorak, Paweł Pierzchała, Michał Półtorak, Piotr Restek Restecki, Jarosław Wilkosz, Jerzy Odrowąż Wysocki.
Przypominamy, iż Piotr „Kuba” Kubowicz prowadził warsztaty wokalne dla dzieci ze szkół z gminy Czernikowo, które zakończono wspólnym koncertem w kościele w Makowiskach. Artysta występował także dwukrotnie z zespołem Piwnicy Pod Baranami w Czernikowie, dał oprawę muzyczną  podczas mszy w czernikowskim kościele. Zmarł w ubiegłym roku.
Niedzielny koncert realizowany jest w ramach projektu „Archipelag artystycznych marzeń” i finansowany jest z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego.

drukuj (Muzyczna uczta w Czernikowie)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.