Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

„Qulturoweekendy” w Czernikowie i Osieku

Kalejdoskop wydarzeń realizowanych z budżetu obywatelskiego rozkręca się na dobre. Za nami dwa udane koncerty w Makowiskach i Sławkowie, natomiast najbliższa niedziela (12 września) należeć będzie do Czernikowa. 

Rządzić tam będą „Queens of Violins”, czyli Królowe Skrzypiec – duet niezwykle energetycznych absolwentek Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, na stałe współpracujących z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Pomorskiej. Na swoim koncie mają ponad 400 koncertów w Polsce i za granicą, a w repertuarze kanon muzyki klasycznej w nowoczesnych aranżacjach oraz przeboje muzyki filmowej i rozrywkowej przełożone na język skrzypiec. Posiadają zatem duże doświadczenie, które w połączeniu z profesjonalizmem gwarantuje wysoki poziom artystyczny.

Zatem jeżeli nie macie Państwo planów na niedzielne popołudnie to zapraszamy do Parku 700-lecia w Czernikowie. Początek o godz. 17:00. Gdyby jednak termin ten Państwu nie odpowiadał to kolejny koncert skrzypaczek, również finansowany z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego zaplanowany jest w kolejną niedzielę, 19 września, w Szkole Podstawowej w Osieku nad Wisłą. W obu przypadkach wstęp wolny!

 

drukuj („Qulturoweekendy” w Czernikowie i Osieku)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.