Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • budynek Poniatowki w Sławkowie

Koncert z Poniatówką w tle!

Tak jak przed dwoma wiekami wędrowne grupy teatralne odwiedzały miasta i wsie, tak i teraz organizatorzy kolejnego wydarzenia IV edycji naszego budżetu obywatelskiego umilą nam czas koncertem dostarczonym bezpośrednio w miejsce zamieszkania!

W najbliższą niedzielę do sławkowskiej Poniatówki przybędzie grupa artystów związanych z toruńskim teatrem AFISZ. W czasie plenerowego koncertu na dziedzińcu przed chatą usłyszymy m.in. piosenki ze spektaklu „Lecz się w szpitalu”. Artyści liczą na czynny udział publiczności! ;)


Po koncercie organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników spotkania na poczęstunek oraz zwiedzanie Poniatówki, która niejednokrotnie był obiektem spojrzeń zza płotu – teraz będzie okazja, by zobaczyć ją od środka!

Do zobaczenia w niedzielę, 5 września br. o godz. 16:30, przy Poniatówce – Sławkowo 4, gm. Chełmża. Wstęp wolny!

drukuj (Koncert z Poniatówką w tle!)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.