Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Plakat festynu

Dla zdrowia! – rodzinny festyn finansowany z budżetu obywatelskiego

Zapraszamy najmłodszych mieszkańców Łubianki, Pigży i Leszcza oraz ich rodziny na festyn z okazji Dnia Dziecka. Motywem przewodnim wydarzenia będzie promocja i ochrona zdrowia.

Kiedy? 3 lipca, od godz. 15.00.

Gdzie? Gminny Park Kultury w Łubiance.

Dlaczego? By dzieci miały dużo frajdy, a poprzez zabawę z elementami promocji zdrowia, sportu i edukacji społeczności sołectwa Łubianki, Pigży i Leszcza jeszcze bardziej się zintegrowały.

Co będzie? Szereg konkursów dla dzieci i młodzieży z atrakcyjnymi nagrodami, marsz z kijkami na dystansie ok. 2 km (rozpocznie się ok. 15.15), bezpłatne badania (wzrok, ciśnienie, poziom glukozy), bezpłatne konsultacje i prezentacje z zakresu ortopedii, reumatologii, fizjoterapii i fitnessu prozdrowotnego.

Dla zdrowia! – to najlepszy sposób na integrację i wspólne spędzenie wolnego czasu.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego, a jednym z liderów zadania jest p. Radosław Kowalski.

drukuj (Dla zdrowia! – rodzinny festyn finansowany z budżetu obywatelskiego)

  • autor: Andrzej Horniak

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.