Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • plakat dotyczący projektu

Zdrowie z budżetu obywatelskiego…

To byłoby za proste, gdyby jak za wyciągnięciem czarodziejskiej różdżki budżet obywatelski mógł zapewnić nam zdrowie. Jednakże to właśnie dzięki projektowi finansowanemu z BO mieszkańcy Obrowa, Czernikowa i Lubicza będą mogli sprawdzić jego stan oraz podjąć działania by je poprawić i poczuć się lepiej. A wszystko to za sprawą „Dnia dla zdrowia”, na który już w najbliższą niedzielę zapraszamy przed Urząd Gminy w Obrowie.

Mieszkańcy będą mogli skorzystać z porad dotyczących stanu zdrowia, zdrowego odżywiania, pielęgnacji ciała, dbania o kondycję oraz trybu życia zgodnego z naturą i ekologią. Udzielą ich specjaliści: lekarze, trenerzy personalni i kosmetyczki.
Będzie też to także doskonała okazja, aby przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Natomiast dzięki współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy w dniu imprezy odbędzie się zbiórka krwi. Rejestracja krwiodawców rozpocznie się o godz. 10.00.

Chętni by rozpocząć przygodę z kijkami nordic walking mogą wziąć udział we wprowadzającym szkoleniu. Organizatorzy zadbali także o animatorów zabaw, którzy zajmą się dziećmi kiedy rodzice będą oddawać krew lub korzystać z lekarskich konsultacji. 
To tylko niektóre z atrakcji jakie zaplanowano dla uczestników spotkania, więcej informacji na plakacie. 

Przypominamy, iż „Dzień dla zdrowia” współfinansowany jest z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego, a inicjatorką całego przedsięwzięcia jest Barbara Mońko-Juraszek, prezes Zarządu Fundacji TRYBIK, która do jego realizacji zaangażowała spore grono współpracowników i sponsorów.

drukuj (Zdrowie z budżetu obywatelskiego…)

  • autor: Joanna Rybitwa

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.