Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • plakat_kinoletnie

Qulturalny weekend w Józefowie

Tego jeszcze w budżecie obywatelskim powiatu toruńskiego nie było. W ramach projektu „Qulturoweekendy” kino plenerowe zawita do gminy Lubicz, a dokładnie do Józefowa. Sense obywać się będą pod gwiazdami, na plaży, w sąsiedztwie urokliwego jeziora. Projekcja odbędzie się w dniach 24 – 26 lipca, zaczynamy od godz. 21:30. Pierwsze 100 osób otrzyma popcorn gratis.

W piątek, 24 lipca zapraszamy na „Love, Rosie”, urokliwą i wzruszającą komedię romantyczną o dwójce przyjaciół z dzieciństwa. Ich drogi rozchodzą się na lata, zanim oboje odkryją, że są dla siebie stworzeni.

W sobotę, 25 lipca wyświetlimy thriller „Jestem bogiem”. Film opowiada o niespełnionym i pogrążonym w depresji pisarzu, który po zażyciu eksperymentalnego środka staje się geniuszem i człowiekiem sukcesu.

W niedzielę, 26 lipca zobaczymy „Bodyguarda Zawodowca”. Kino akcji o światowej klasy ochroniarzu, mającym zadbać o bezpieczeństwo zawodowego zabójcy zeznającego w Międzynarodowym Trybunale Karnym.

Seanse są bezpłatne. Pierwszym 100 osobom organizatorzy zapewniają leżaki, zatem warto zabrać ze sobą własny kocyk lub siedzisko.

W związku z wprowadzonym stanem epidemii w kraju podczas seansu obowiązuje dystans społeczny. Osoby mieszkające razem mogą przebywać na jednym kocu. Wszyscy uczestnicy kina letniego powinni mieć zakryte nos i usta. Przy wejściu każdy widz poproszony zostanie o dezynfekcję rąk a także zmierzona zostanie mu temperatura.

Uwaga! W razie niepogody seanse odbędą się w hali sportowej Szkole Podstawowej w Lubiczu Górnym. Codziennie tuż po godz. 12.00 na profilu FB „Gmina Lubicz” potwierdzone zostanie miejsce wieczornego seansu.

Kino plenerowe jest organizowane i współfinansowane z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego 2020 w ramach projektu „Qulturoweekendy” oraz z budżetu Gminy Lubicz.

Pomysłodawcą oraz współrealizatorem projektu jest pani Agnieszka Janiaczyk - Dąbrowska. Projekt "Qulturoweekendy" jest projektem wieloetapowym i składa się 3 wydarzeń: projekcji seansów filmowych w kinie plenerowym w Józefowie oraz dwóch spotkań w ramach których na scenie zaprezentuje się teatr "Afisz" z Torunia. Teatr wystąpi w gminie Czernikowo i Obrowo.

Przypominamy, iż na projekt "Qulturoweekendy" swój głos oddało ponad 1000 mieszkańców powiatu toruńskiego!

drukuj (Qulturalny weekend w Józefowie)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.