Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Baner budżetu obywatelskiego

Karta do głosowania i klauzula informacyjna RODO

Zaczynamy głosowanie! Poniżej zamieszczamy zatem wzór katy do głosowania oraz klauzulę informacyjną dla głosujących w ramach budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego 2020.

Uprawnieni do głosowania są mieszkańcy powiatu toruńskiego ziemskiego. Każdy z nich ma do dyspozycji dwa głosy: jeden z nich może oddać na dowolnie wybrany projekt zgłoszony w puli powiatowej, drugi – na projekt zgłoszony w puli lokalnej gminy, w której mieszka.

Jeżeli ktoś zagłosuje na więcej niż jeden projekt w ramach danej puli - wszystkie głosy oddane przez tę osobę uznane zostaną za nieważne.

 

 

Przyjęto dwa sposoby głosowania:

  1. głosowanie w punkcie stacjonarnym, tj. w Starostwie Powiatowym w Toruniu, ul. Towarowa 4-6, pokój 100 w następujących godzinach:

poniedziałek, środa, czwartek od 7:30 do 15:30,

wtorek od godz. 7:30 do 16:30,

piątek od godz. 7:30 do 14:30;

       2. korespondencyjnie, na adres Starostwo Powiatowe w Toruniu, ul. Towarowa 4-6, 87-100 Toruń – decyduje data stempla pocztowego.

Głos oddajemy za pomocą karty do głosowania, którą można pobrać poniżej lub też otrzymać w kancelarii Starostwa Powiatowego w Toruniu (I piętro, pokój 100) w godzinach pracy urzędu.

W kancelarii znajduje się także urna, do której należy wrzucić wypełnioną kartę do głosowania.

Głosowanie trwa do 4 października.

 

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.