Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Silno - otwarcie placu zabaw

Plac zabaw w Silnie wzbogacony o nowe wyposażenie

W sobotę 6 października 2018 r. odbyło się otwarcie nowej części placu zabaw w Silnie, która została sfinansowana w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego Powiatu Toruńskiego. Otwarcia dokonały dzieci w towarzystwie Członka Zarządu Powiatu Toruńskiego, Mirosława Nawrotka oraz członków Stowarzyszenia "Nasze Silno".

Dzięki dużemu zaangażowaniu i determinacji członków stowarzyszenia oraz mieszkańców Silna i okolicznych wsi, którzy licznie głosowali na powyższy projekt, w zeszłym roku udało się stworzyć plac zabaw, a w tym roku uzupełnić jego wyposażenie o dodatkowe elementy: karuzelę, stół do gry w piłkarzyki, stojak na rowery, ławkę i kosz na śmieci. Zamontowanie nowych sprzętów sprawiło, że korzystanie z placu zabaw stało się dla okolicznych maluchów bardziej atrakcyjne, komfortowe i bezpieczne. Jest to dla nich także doskonała motywacja, aby wolny czas spędzać wspólnie ze swoimi rodzicami i rówieśnikami w sposób aktywny.

Dodatkowo w dzień otwarcia przeprowadzony został pierwszy rodzinny turniej gry w piłkarzyki, który dostarczył równie mocnych emocji jak gdyby to były prawdziwe mistrzostwa gry w piłkę nożną!

Na doposażenie placu zabaw wykorzystano kwotę 10.000 zł. z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego, a za realizację zadania odpowiadała liderka – pani Małgorzata Grobelniak.

drukuj (Plac zabaw w Silnie wzbogacony o nowe wyposażenie)

Galeria zdjęć

  • Silno - otwarcie placu zabaw
  • Silno - otwarcie placu zabaw
  • Silno - otwarcie placu zabaw
  • Silno - otwarcie placu zabaw
  • Silno - otwarcie placu zabaw
  • Silno - otwarcie placu zabaw
  • budżet obywatelski powiatu toruńskiego

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.