Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Miejsce rekreacji

Nowe miejsce wypoczynku w Chełmży

W sobotę 25 sierpnia na plaży przy Stadionie Legii w Chełmży nastąpiło uroczyste otwarcie miejsca wypoczynku zrealizowanego w ramach projektu „Mała infrastruktura turystyczno-rekreacyjna nad Jeziorem w Chełmży”.

Zadanie zostało sfinansowane z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego i miasta Chełmży co jest doskonałym przykładem na to, iż połączenie środków z obu źródeł pozwala zrealizować marzenia naszych mieszkańców. A wymarzyli sobie m.in. 3 altany z miejscami siedzącymi dla co najmniej 50 osób, 3 betonowe grille i miejsce na ognisko.

Grill oraz miejsce na ognisko wypróbowano już w dniu otwarcia, podczas którego nowo powstałe miejsce odwiedziło ponad 700 osób! Realizatorzy zadania wyrażają nadzieję, iż miejsce to stanie się kolejnym ciekawym miejscem na mapie miasta i posłuży nie tylko mieszkańcom, ale i odwiedzającym je turystom.

  • Miejsce rekreacji
  • Miejsce rekreacji
  • Realizatorzy zadania

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.