Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Plakat konkursu

Wiosna zawita do Gronowa

Już 19 maja w Zespole Szkół, CKU w Gronowie odbędzie się coroczny festyn „Wiosna w Gronowie”. Tym razem, dzięki aktywności mieszkańców powiatu toruńskiego, którzy oddając ponad 900 głosów w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego zdobyli prawie 20 tyś. zł., imprezie towarzyszyć będzie „Powiatowa akademia swojskich smaków”, zlot ciągników rolniczych, a także występ gwiazdy wieczoru Etny.

„Powiatowa akademia swojskich smaków” to konkurs kulinarny skierowany do Kół Gospodyń Wiejskich, stowarzyszeń, gospodarstw agrotu­rystycznych i wszystkich mieszkańców powiatu toruńskiego. Aby wziąć w nim udział wystarczy zgłoszenie, a następnie zaprezentowanie wła­snych produktów, wyrobów, potraw regional­nych i tradycyjnych 19 maja podczas „Wiosny w Gronowie” na zaaranżowanym stoisku pro­mocyjnym. Dla laureatów konkursu przewidzia­ne są atrakcyjne nagrody, a nagrodzone dania staną się kulinarną wizytówką powiatu toruń­skiego. Szczegóły na stronie: www.powiatto­runski.pl w zakładce Powiat/Budżet obywatel­ski oraz na powiatowym facebooku.

Organizatorzy zapewniają, że atrakcji nie za­braknie dla nikogo. Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich, lokalnych przedsiębiorców, rolników, właścicieli i użytkowników ciągników rolni­czych, a także szkoły oraz wszystkich mieszkań­ców powiatu z rodzinami.

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.