Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Koncert kolęd w ramach budżetu obywatelskiego

Wielkie kolędowanie

Pierwszy koncert w ramach  III edycji budżetu obywatelskiego w wykonaniu Orkiestry Dętej ze Złejwsi Wielkiej już za nami. Najpiękniejsze kolędy i pastorałki wybrzmiały w niedzielne w południe 6 stycznia br. w kościele pod wezwaniem Świętego Walentego w Łążynie. Ławy kościoła zapełniły się błyskawicznie przez mieszkańców powiatu toruńskiego. Podczas koncertu Orkiestrze towarzyszyła wokalistka Monika Mięskikowska, a dyrygentem był Pan Tomasz Marczyński.Do wspólnego śpiewu włączyli się wszyscy uczestnicy nabożeństwa z proboszczem Czesławem Grajkowski włącznie.

Organizatorem I koncertu była Fundacja „Grajmy Razem” Krzysztofa Kędzierskiego. 

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne podziękowanie za wspólne kolędowanie, a już dziś zapraszamy na kolejny koncert, który odbędzie się 21.01.2018 roku w Złejwsi Wielkiej. Szczegółowe informacje zostaną podane w najbliższym czasie.

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.