Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • plakat o koncercie

Piwnica Pod Baranami w Czernikowie - zmiana miejsca koncertu

Artyści legendarnej krakowskiej Piwnicy Pod Baranami będą gościć w Czernikowie 4 stycznia 2018r. (czwartek). Koncert „Kolęd i pastorałek dla miasta i świata” odbędzie się - ze względu na duże zainteresowanie mieszkańców powiatu - w auli Szkoły Muzycznej w Czernikowie, a nie jak wcześniej zaplanowano w czernikowskim kościele. Początek koncertu o godz. 18:00.

Będzie to już druga wizyta tego uznanego w kraju i na świecie krakowskiego Kabaretu. Tym razem usłyszymy kolędy i pastorałki piwnicznych kompozytorów, takich jak: Jan Kanty Pawluśkiewicz, Zygmunt Konieczny, Andrzej Zarycki, Zbigniew Preisner, do tekstów Dymnego, Nowaka, Długosza, Wójtowicza i innych.

Miejsce koncertu, poziom artystyczny wykonawców gwarantują przeżycie magicznego, pełnego wrażeń, refleksji  i pozytywnych emocji wieczoru.

 

 

Rezerwacja i odbiór wejściówek:

  • Parafia św. Bartłomieja w Czernikowie tel. 518014640
  • SP w Czernikowie tel. 600416933

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.