Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • komisyjne losowanie zawodników

Znamy już uczestników turnieju gry indywidualnej w tenisa stołowego „O Puchar Starosty Toruńskiego”

Do 28 lutego czekaliśmy na zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału w turnieju. Ku zadowoleniu organizatorów do rozgrywek zgłosiło się 76 osób z terenu powiatu toruńskiego.

10 marca o godz. 13.00 w Starostwie Powiatowym odbyło się komisyjne losowanie zgłoszonych zawodników z udziałem lidera projektu oraz koordynatorów budżetu obywatelskiego. Poniżej zamieszczamy informację o wynikach losowania. Dla przypomnienia zamieszczamy ponownie plakat informacyjny o przebiegu rozgrywek. Szczegółowe informacje dotyczące organizacji turnieju udzielane są pod numerami telefonów: 54 289 56 77 oraz 883 689 508.

Zapraszamy 18 i 19 marca zawodników wraz z kibicami. Gwarantujemy dużą dawkę sportu i zdrowej rywalizacji. Zapewniamy także profesjonalną obsługę oraz miłą atmosferę.

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.