Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • baner budżetu obywatelskiego

Budżet obywatelski '2017 - wyniki głosowania z puli lokalnej

Zakończono weryfikację i liczenie oddanych głosów w puli lokalnej na zadania zgłoszone w II edycji Budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego.

W puli lokalnej łącznie pod głosowanie poddano 27 projektów, na które oddano łącznie 13 386  głosów. Do realizacji zakwalifikowało się 17 projektów. Końcowe wyniki głosowania do pobrania poniżej.

Jednocześnie informujemy, iż nadal trwa weryfikacja oddanych głosów na zadania zgłoszone w puli powiatowej. Zastąpienie  w karcie do głosowania nr Pesel na datę urodzenia spowodowało, iż na 16 tysięcy poprawnie zweryfikowanych głosów prawie 9200 głosów jest głosami powtarzającymi się. Zespół ds. budżetu obywatelskiego cały czas weryfikuje oddane głosy - prosimy o wyrozumiałość. Wyniki głosowania w puli powiatowej ogłoszone zostaną niebawem. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Końcowe wyniki głosowania - pula lokalna

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.