Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • plakat

Spotkań z Muzyką Mistrzów – ciąg dalszy

Już niedługo zaprosimy mieszkańców powiatu toruńskiego na drugie „Spotkanie z Muzyką Mistrzów” realizowane w ramach budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego na rok 2016.

Dzięki setkom oddanych głosów na ten projekt już w listopadzie będziemy mogli  uczestniczyć w „Korowodzie wspomnień, czyli muzycznym spotkaniu z piosenkami Marka Grechuty oraz Czesława Niemena”.

A już teraz w imieniu realizatorów zadania zapraszamy do udziału w konkursach związanych z koncertem.

Szkoła Podstawowa w Czernikowie zaprasza serdecznie uzdolnione dzieci oraz młodzież z terenu powiatu toruńskiego na Powiatowy Konkurs Muzyczny "Korowód wspomnień Grechuta - Niemen" oraz Powiatowy Konkurs Plastyczny o tej tematyce. Szczegółowe informacje o konkursach znajdują się w regulaminach do pobrania poniżej.

Jednocześnie przypominamy, że w piątek 14-go upływa termin nadsyłania zgłoszeń do powiatowego konkursu muzycznego i plastycznego dotyczących muzyki The Beatles.

 

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.