Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Wnętrze Izby w Łysomicach

Warto tu zajrzeć!

Jeżeli ktoś nie miał jeszcze okazji  odwiedzić Regionalnej  Izby Historii i Tradycji w Łysomicach ( ul. Wiśniowa 5)  to w najbliższą sobotę – 8 października będzie ku temu niebywała okazja. Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty w Izbie pt. „Jesienne popołudnie z historią”. Początek zwiedzania od  godz. 11.00. Atrakcji historycznych w tym dniu nie zabraknie. Po Izbie oprowadzać będzie jej kustosz Adam Kozłowski, który  w tym dniu będzie także piekł wafle w stuletniej wafelnicy. Dodatkowo panie z łysomickiego stowarzyszenia Markus przygotowują regionalny poczęstunek.  Pobyt w Izbie będzie umilać kapela. Będzie także pokaz rzeźbienia w drewnie przez rzeźbiarza ludowego z Kociewia.  Otwarty dzień w Regionalnej  Izbie  Historii i Tradycji w Łysomicach  zakończy się o godz. 18.00. Wstęp do Izby bezpłatny.

Przypominamy, iż zadanie „Drzwi otwarte w Regionalnej Izbie Historii i Tradycji w Łysomicach” sfinansowane jest z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego 2016.

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.