Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • plakat dotyczący projektu

„Spotkania Muzyczne – Muzyka Mistrzów” – projekt właśnie startuje!

Przed nami pierwszy etap projektu – powiatowy konkurs plastyczny oraz konkurs piosenki dla dzieci i młodzieży poświęcony muzyce zespołu THE BEATLES.

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu „Spotkania Muzyczne – Muzyka Mistrzów” finansowanego ze środków budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego na rok 2016, którego realizatorem jest Szkoła Podstawowa w Czernikowie, serdecznie zapraszamy uczniów wszystkich szkół z terenu powiatu toruńskiego do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży oraz Powiatowym Konkursie Piosenki dla Dzieci i Młodzieży. Szczegółowe informacje zawarte zostały w regulaminach konkursowych, które znajdują się do pobrania poniżej.

Zachęcamy do śledzenia informacji na temat projektu „Spotkania Muzyczne – Muzyka Mistrzów” bowiem już niedługo zamieścimy szczegółowe informacje o pierwszym, planowanym w ramach projektu koncercie muzycznym.

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.