INDYWIDUALNA LA – GIMNAZJADA – ZŁAWIEŚ WIELKA 2017
24 maja 2017 r. w Zespole Szkół w Złejwsi Wielkiej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych. Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:
BIEG NA 100 M
Dziewczęta:
- Joanna Markowska – Czernikowo
- Angelika Wojciechowska – Górsk
- Oliwia Florkiewicz – Lubicz Górny
- Daria Nowak – Czernikowo
- Agata Grochowalska – Łysomice
- Olga Chmiel – Turzno
- Wiktoria Orzeł – Turzno
- Nikola Bojarska – Obrowo
- Angelika Nowak – Cierpice
- Wiktoria Marlewska – Zławieś Wielka
Chłopcy:
- Rikardo Dobrzyński – Czernikowo
- Jan Ziędalski – Turzno
- Kevin De Frankrijkier – Obrowo
- Hubert Błaszkiewicz – Czernikowo
- Jakub Makowski – Zławieś Wielka
- Paweł Dembiński – Łysomice
- Adrian Paradowski – Lubicz Górny
- Bartosz Frątczak – Lubicz Górny
- Remigiusz pluskota – Zławieś Wielka
- Krystian Zieliński - Turzno
BIEG NA 300 M
Dziewczęta:
- Patrycja Żurawska – Turzno
- Zuzanna Mazerska – Łysomice
- Zofia Brzezińska – Cierpice
- Julia Wilamowska – Lubicz Górny
- Wiktoria Cichoracka – Obrowo
- Katarzyna Suchowiecka – Zławieś Wielka
- Wiktoria Grzankowska – Turzno
- Patrycja Wiśniewska – Czernikowo
- Nadia Jędrzejewska – Dobrzejewice
- Nikola Wojciechowska – Dobrzejewice
Chłopcy:
- Konrad Mokwiński – Obrowo
- Krystian Dąbrowski – Dobrzejewice
- Czarek Dyba – Lubicz Górny
- Mateusz Grudowski – Czernikowo
- Oskar Klonowski – Dobrzejewice
- Jakub Kaczmarek – Zławieś Wielka
- Krzysztof Kapela – Cierpice
- Jakub Machałowski - Turzno
- Kacper Kubik - Lubicz Górny
- Kacper Winogrodzki - Zławieś Wielka
BIEG NA 800 m DZIEWCZĘTA
- Klaudia Szatkowska – Lubicz Górny
- Joanna Wiśniewska – Dobrzejewice
- Natalia Dygasiewicz – Lubicz Górny
- Dominika Stupak – Cierpice
- Martyna Bielecka – Łysomice
- Karolina Przywitowska – Cierpice
- Julia Rogozińska – Lubicz Górny
- Marusza Saj – Górsk
- Jagoda Koźlikowska – Turzno
- Wiktoria Dąbrowska – Zławieś Wielka
BIEG NA 1500 m CHŁOPCY
- Mateusz Chojnacki – Dobrzejewice
- Filip Kwiatkowski – Czernikowo
- Mateusz Ruszkowski – Obrowo
- Jan Rudziński – Zławieś Wielka
- Patryk Maćkowski – Turzno
- Łukasz Kukowski – Lubicz Górny
- Michał Piątkowski – Dobrzejewice
- Maksymilian Toskowski – Lubicz Górny
- Stanisław Kolas – Lubicz Górny
- Kamil Auguściński Turzno
SKOK W DAL
Dziewczęta:
- Oliwia Surdyka – Zławieś Wielka
- Aleksandra Rucińska – Obrowo
- Irmina pietruszka – Turzno
- Julia Radecka – Turzno
- Wiktoria Wasilewska – Górsk
- Joanna Węgrodzka – Lubicz Górny
- Natalia Maćkiewicz – Czernikowo
- Klaudia Urbańska – Czernikowo
- Eliza Łęgowska – Dobrzejewice
- Patrycja Pińska - Lubicz Górny
Chłopcy:
- Wiktor Jaranowski – Dobrzejewice
- Jacek Tarkowski – Obrowo
- Maciej Kubik – Czernikowo
- Mikołaj Dorosiński – Turzno
- Nataniel Lipertowicz – Lubicz Górny
- Robert Wesołowski – Cierpice
- Maksymilian Polcyn – Lubicz Górny
- Adam Armiński – Zławieś Wielka
- Przemysław Łuczak - Łysomice
- Dominik majda - Czernikowo
PCHNIECIE KULĄ
Dziewczęta:
- Marcelina Janicka – Obrowo
- Wanessa Błaszkiewicz – Lubicz Górny
- Klaudia Wilmanowicz – Turzno
- Julia Ostrowska – Dobrzejewice
- Weronika Jabłońska – Łysomice
- Aleksandra Siółkowska – Lubicz Górny
- Ewelina Beta - Górsk
- Wiktoria Traczykowska – Czernikowo
Chłopcy:
- Szymon Misiewicz – Lubicz Górny
- Jakub Borysiak – Dobrzejewice
- Mariusz Malanowski – Obrowo
- Mikołaj Sumara - Łysomice
- Patryk Machtylski – Cierpice
- Filip Jaskot - Turzno
- Dominik Woźniak – Cierpice
- Grzegorz Zientarski – Czernikowo
RZUT OSZCZEPEM
Dziewczęta:
- Izabela Skrzypczak – Turzno
- Wiktoria Tyszkiewicz – Czernikowo
- Anna Machałowska – Turzno
- Marcelina Dolska – Lubicz Górny
Chłopcy:
- Karol Wiśniewski – Turzno
- Mikołaj Kubacki – Lubicz Górny
- Karol Dembiński – Łysomice
- Jan Falkowski – Lubicz Górny
- Mateusz Gołaszewski – Cierpice
- Jakub Nowak - Dobrzejewice
SKOK WZWYŻ
Dziewczęta:
- Zofia Gruszczyńska - Łysomice
- Małgorzata Wilmanowicz - Turzno
Chłopcy:
- Jan Wieczyński – Lubicz Górny
- Miłosz Wiśniewski – Lubicz Górny
- Jan Nowicki – Łysomice
- Dawid Radecki – Turzno
- Krzysztof Krystosiak – Zławieś Wielka
SZTAFETA SZWEDZKA
Dziewczęta:
- Gimnazjum Turzno
- Gimnazjum Czernikowo
- Gimnazjum Lubicz Górny
- Gimnazjum Cierpice
- Gimnazjum Dobrzejewice
Chłopcy:
- Gimnazjum Łysomice
- Gimnazjum Czernikowo
- Gimnazjum Lubicz Górny
- Gimnazjum Obrowo
- Gimnazjum Zławieś Wielka
Serdeczne podziękowania za pomoc organizacyjną kierujemy do pana Janusza Lemke oraz nauczycieli wychowania fizycznego z Zespołu Szkół w Złejwsi Wielkiej.
« wstecz