Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Lokalna Organizacja Turystyczna logo

Lokalna Organizacja Turystyczna

Lokalna Organizacja Turystyczna jest samodzielnym stowarzyszeniem, którego powstanie inspirowała Polska Organizacja Turystyczna afiliowana przy Ministerstwie Gospodarki RP. Zadaniem LOT – u jest tworzenie wizerunku Torunia – miasta o niezwykłych walorach – oraz otaczających go pięknych okolic. Organizacja działa w oparciu o umowy zawierane z jednostkami lokalnego samorządu oraz przedsiębiorcami z dziedziny turystyki. LOT inicjuje, opiniuje i wspomaga plany rozwoju oraz modernizacji infrastruktury turystycznej pod kątem podniesienia jakości usług oraz rozwoju produktów turystycznych. LOT przygotowuje i publikuje materiały promocyjne, organizuje konferencje, szkolenia i targi. Przeprowadza analizy statystyczne i marketingowe z zakresu turystyki. Gromadzi i udostępnia ofertę turystyczną Torunia i okolic integrując przedsiębiorców z branży turystycznej. Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna w Toruniu skupia podmioty i organizacje zainteresowane rozwojem ruchu turystycznego (w tym także biznesowego) w mieście Toruniu i powiecie toruńskim.

 

Lokalna Organizacja Turystyczna Toruń
ul. Wały Gen. Sikorskiego 8,
pokój nr 48 - III piętro (budynek Urzędu Miasta)
87-100 Toruń
www.lottorun.pl

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.