24 maja 2018 r. w Złejwsi Wielkiej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Lekkoatletyce Indywidualnej Dziewcząt i Chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:
DZIEWCZĘTA
Bieg na 100 m
1. W. Grabowska – SP Łysomice 14,08 s.
2. D. Opankowska – SP Zławieś Wielka 14,16 s.
3. O. Jasik – SP Zławieś Wielka 14,51 s.
4. M. Eichhorst – SP Lubicz Górny 14,82 s.
5. M. Bojarska – SP Obrowo 15,05 s.
6. K. Sikora – SP Zławieś Wielka 15,10 s.
7. K. Kawczyńska – ZS Dobrzejewice 15,38 s.
8. J. Gęsicka – SP Turzno 15,69 s.
Bieg na 300 m
1. D. Kamińska – SP Lubicz Dolny 46,29 s.
2. J. Wiśniewska – ZS Dobrzejewice 47,16 s.
3. M. Pilarska – SP Zławieś Wielka 47,74 s.
4. W. Adach – SP Zławieś Wielka 53,61 s.
5. A. Dąbrowska – SP Łysomice 54,26 s.
6. J. Kosztowna – ZS Gim. Czernikowo 54,85 s.
7. Z. Samsal – SP Łysomice 56,91 s.
8. K. Gąska – SP Ostaszewo 58,18 s.
9. J. Kowalska – SP Obrowo 1.01,56 s.
Bieg na 800 m
1. J. Pęcherska – ZS Dobrzejewice 2,40,44 s.
2. K. Szatkowska – SP Lubicz Górny 2,55,34 s.
3. O. Wyrzykowska – SP Zławieś Wielka 2,59,23 s.
4. D. Leszczyńska – SP Łysomice 3,00,03 s.
5. A. Kamińska – SP Lubicz Górny 3,10,94 s.
6. J. Witkowska – SP Zławieś Wielka 3,11,61 s.
7. E. Kacberczyk – SP Turzno 3,13,20 s.
8. Z. Rumińska – SP Łysomice 3,15,76 s
Sztafeta Szwedzka
1. SP Zławieś Wielka 2,53,96
2. ZS Dobrzejewice 2,57,34
3. SP Lubicz Górny 2,57,55
4. SP Turzno 3,10,00
Skok w dal
1. O. Surdyka – SP Zławieś Wielka 4,57 m.
2. O. Żychyńska – SP Lubicz Górny 3,90 m.
3. D. Badaszewska – SP Turzno 3,86 m.
4. A. Grochowska – SP Łysomice 3,71 m.
5. N. Maćkiewicz – ZS Gim. Czernikowo 3,62 m.
5. P. Piliska – SP Lubicz Górny 3,62 m.
7. W. Malczak – SP Obrowo 3,58 m.
8. A. Sławkowska – SP Osiek n/ Wisłą 3,54 m.
9. K. Adamska – ZS Gim. Czernikowo 3,52 m.
Pchnięcie kulą
1. K. Krzysztoń – SP Zławieś Wielka 10,66 m.
2. W. Błaszkiewicz – SP Lubicz Górny 8,76 m.
3. I. Pietruszka – SP Turzno 8,52 m.
4. K. Wilmanowicz – SP Turzno 7,73 m.
5. D. Fabisiewska – SP Lubicz Górny 7,65 m.
6. W. Tecmer – ZS Dobrzejewice 7,59 m.
7. W. Bogusz – SP Obrowo 6,42 m.
Rzut oszczepem
1. J. Sztandara – ZS Gim. Czernikowo 22,85 m.
2. I. Skrzypczak – SP Turzno 16,72 m.
3. Z. Wilangowska – SP Lubicz Górny 15,50 m.
4. A. Siółkowska – SP Lubicz Górny 14,30 m.
5. L. Nowicka – SP Łysomice 13,65 m.
6. D. Krzysztoń – SP Zławieś Wielka 12,55 m.
7. W. Ładniak – SP Zławieś Wielka 11,50 m.
Skok wzwyż
1. O. Florkiewicz - Lubicz Górny
2. S. Miłoszewska – SP Łysomice
3. M. Pawłowska - Lubicz Górny
4. O. Drużyńska - SP Górsk
5. M. Wilmanowicz - SP Turzno
CHŁOPCY
Bieg na 100 m
1. H. Czarnowski – SP Zławieś Wielka 12,22 s.
2. M. Kozicki – ZS Gim. Czernikowo 12,23 s.
3. P. Maćkowski – SP Turzno 12,25 s.
4. M. Kadukowski – SP Łysomice 12,39 s.
5. J. Machałowski – SP Turzno 12,49 s.
6. K. De Frankrijker – SP Obrowo 12,71 s.
7. D. Urbański – SP Zławieś Wielka 12,81 s.
8. M. Wierzbicki – SP Czernikowo 12,89 s.
9. K. Stanisławski – SP Zławieś Wielka 12,99 s.
10. K. Jabłoński – ZS Dobrzejewice 13,32 s.
Bieg na 300 m
1. K. Mokwiński – SP Obrowo 41,07 s.
2. K. Kołaczyński – SP Obrowo 41,28 s.
3. J. Kaczmarek – SP Zławieś Wielka 42,30 s.
4. M. Maciejewski – SP Zławieś Wielka 42,87 s.
5. P. Brzeziński – SP Zławieś Wielka 43,04 s.
6. P. Szpakowski – ZS Dobrzejewice 43,10 s.
7. P. Łuczak – SP Łysomice 43,56 s.
8. W. Lewandowski – SP Turzno 43,89 s.
9. K. Graczyński – SP Łysomice 43,93 s.
10. A. Górczyński – ZS Gim. Czernikowo 44,24 s.
Bieg na 1500 m
1. M. Chojnacki – ZS Dobrzejewice 4,45,25 s.
2. M. Ruszkowski – SP Obrowo 4,54,26 s.
3. K. Dobrzyński – SP Czernikowo 5,00,91 s.
4. M. Piwek – SP Lubicz Górny 5,10,34 s.
5. J. Biola – SP Zławieś Wielka 5,11,72 s.
6. P. Mądry – SP Zławieś Wielka 5,24,35 s.
7. I. Janik – SP Zławieś Wielka 5,35,78 s.
Sztafeta Szwedzka
1. SP Turzno 2,24,44
2. SP Obrowo 2,25,75
3. ZS Dobrzejewice 2,39,04
4. SP Lubicz Górny 2,31,59
Skok w dal
1. A. Słomkowski – ZS Dobrzejewice 5,44 m.
2. Sz. Machałowski – SP Turzno 5,19 m.
3. A. Paradowski – SP Lubicz Górny 5,14 m.
4. G. Podlaszewski – SP Obrowo 4,73 m.
5. A. Cymer – SP Obrowo 4,63 m.
6. K. Patch – SP Zławieś Wielka 4,51 m.
7. J. Wantowski – SP Łysomice 4,49 m.
Pchnięcie kulą
1. D. Falkowski – SP Lubicz Górny 10,69 m.
1. K. Krystosiak – SP Zławieś Wielka 10,69 m.
3. K. Winogradzki – SP Zławieś Wielka 10,20 m.
4. M. Dorosiński – SP Turzno 10,16 m.
5. J. Barysiak – ZS Dobrzejewice 10,15 m.
6. M. Andrzejewski – SP Lubicz Górny 9,90 m.
7. J. Jeneralski – SP Obrowo 9,68 m.
8. K. Stanisławski – SP Zławieś Wielka 9,46 m.
9. D. Bublewski – SP Łysomice 8,41 m.
10. A. Kalczyński – SP Czernikowo 7,64 m.
Rzut oszczepem
1. M. Maćkiewicz – SP Obrowo 35,50 m.
2. J. Szymański – SP Zławieś Wielka 34,85 m.
3. M. Polcyn – SP Lubicz Górny 30,70 m.
4. R. Makowski – SP Turzno 26,95 m.
5. O. Streich – SP Łysomice 19,55 m.
Skok wzwyż
1. S. Kamiński – SP Obrowo
2. M. Torkowski – SP Lubicz Górny
3. D. Radecki – SP Turzno
4. M. Stark – SP Lubicz Górny
5. J. Falkowski – SP Górsk
6. J. Fifielski - SP Zławieś Wielka
7. B. Obrembski – SP Zławieś Wielka
8. S. Miłoszewski - SP Łysomice
Serdeczne podziękowania za pomoc organizacyjną kierujemy do Pana Janusza Lemke nauczyciela wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej w Złejwsi Wielkiej.