31 maja 2017 r. w Zespole Szkół w Turznie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce. Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:
Bieg na 60 m – DZIEWCZĘTA
1. D. Kamińska - SP Lubicz Dolny 8,1 sek.
2. J. Kamińska - SP Osiek 8,4
3. A. Czyżycka - SP Zławieś Wielka 8,5
4. K. Sikora - SP Zławieś Wielka 8,8
5. M. Majer - SP Lubicz Górny 8,9
5. W. Wiśniewska - Lubicz Górny 8,9
5. M. Sadowska - SP Dobrzejewice 8,9
8. K. Drapiewska - SP Lubicz Górny 9,0
8. D. Opankowska - SP Zławieś Wielka 9,0
8. K. Jankowska - SP Czernikowo 9,0
Skok w dal – DZIEWCZĘTA
1. J. Kamińska - SP Osiek 4,55 m
2. M. Majer - SP Lubicz Górny 4,33
3. D. Kamińska - SP Lubicz Dolny 4,30
4. A. Czyżycka - SP Zławieś Wielka 4,20
5. J. Pęcherska - SP Dobrzejewice 4,10
6. M. Marcinkowska - SP Łążyn II 4,05
7. K. Lis - SP 2 Chełmża 4,05
8. R. Borkowicz - SP Lubicz Górny 4,05
9. D. Opankowska – Zławieś Wielka 4,03
10. M. Przybyszewska – Zławieś Wielka 4,02
Bieg na 600 m – DZIEWCZĘTA
1. A. Czyżycka - SP Zławieś Wielka 1.50,62
2. J. Pęcherska - SP Dobrzejewice 1.56,97
3. M. Marcinkowska - SP Łążyn II 1.59,15
4. W. Balicka - SP Turzno 2.04,37
5. W. Wiśniewska - Lubicz Górny 2.05,94
6. M. Gralak - Lubicz Górny 2.06,92
7. M. Cieplińska - SP Osiek 2.07,05
8. R. Borkowicz - SP Lubicz Górny 2.07,68
9. M. Kwiatkowska - SP Lubicz Górny 2.09,59
10. M. Majer - SP Lubicz Górny 2.09,59
Rzut piłeczką palantową – DZIEWCZĘTA
1. B. Jabłońska - SP Lubicz Górny 49 m.
2. J. Baranowska - SP Czernikowo 44
3. K. Jankowska - SP Czernikowo 40
4. M. Majer - SP Lubicz Górny 39
5. M. Kwiatkowska - SP Lubicz Górny 37
6. M. Marchlewska - SP 2 Chełmża 35
7. M. Dąbrowska - SP Łążyn II 35
8. M. Gralak - Lubicz Górny 33
9. W. Wiśniewska - Lubicz Górny 31
10. A. Hryniewicz - SP Grębocin 31
Bieg na 60 m – CHŁOPCY
1. J. De Frankrijker - SP Obrowo 8,00 sek.
2. K. Kaczmarczyk - SP 2 Chełmża 8,20
3. A. Ostrowski - SP Osiek 8,20
4. K. Zduński - SP Lubicz Górny 8,30
5. F. Motyka - SP Obrowo 8,40
5. M. Wroniecki - SP Lubicz Górny 8,40
5. K. Klonowski - SP Turzno 8,40
5. B. Uciński - SP 2 Chełmża 8,40
9. H. Habant - SP Lubicz Górny 8,50
10. D. Kosztowny - SP Czernikowo 8,6
10. M. Wierzbicki - SP Czernikowo 8,6
Skok w dal - CHŁOPCY
1. M. Wroniecki - SP Lubicz Górny 5,00 m
2. A. Ostrowski - SP Osiek 4,98
3. K. Klonowski - SP Turzno 4,65
4. J. de Frankrijker - SP Obrowo 4,60
5. J. Kleina - SP Grębocin 4,55
6. M. Wierzbicki - SP Czernikowo 4,50
7. B. Uciński - SP 2 Chełmża 4,45
8. F. Motyka - SP Obrowo 4,40
9. K. Narodzonek - SP Obrowo 4,30
10. N. Grabowski - SP nr 2 Chełmża 4,30
Bieg na 1000 m – CHŁOPCY
1. F. Motyka - SP Obrowo 3.15,73
2. M. Wroniecki - SP Lubicz Górny 3.25,38
3. B. Uciński - SP 2 Chełmża 3.27,00
4. J. Matysiak - SP Czernikowo 3.30,17
5. O. Zakierski - SP Obrowo 3.32,56
6. J. Hapke - SP 2 Chełmża 3.32,93
7. K. Kaczmarczyk - SP 2 Chełmża 3.33,63
8. K. Narodzonek - SP Obrowo 3.34,03
9. H. Habant - SP Lubicz Górny 3.36,24
10. K. Sikorski - SP Lubicz Górny 3.39,26
Rzut piłeczką palantową – CHŁOPCY
1. S. Olszewski - SP Zławieś Wielka 67 m.
2. D. Kowalski - SP Lubicz Górny 65
3. B. Uciński - SP 2 Chełmża 57
4. D. Niewiadomski - SP Zławieś Wielka 52
5. A. Motyka - SP Obrowo 52
6. J. De Frankrijker - SP Obrowo 51
7. F. Motyka - SP Obrowo 51
8. H. Popiel - SP Czernikowo 47
9. A. Kolczyński - SP Czernikowo 46
10. D. Piotrowski - SP Zławieś Wielka 43
Serdeczne podziękowania za pomoc organizacyjną kierujemy do nauczycieli wychowania fizycznego z Zespołu Szkół w Turznie.