Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Logo OWES
      [treść archiwalna]
    [treść archiwalna]

Doradzą za darmo

Działasz w stowarzyszeniu? Prowadzisz fundację? A może myślisz o założeniu spółdzielni socjalnej i nie wiesz od czego zacząć? Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Toruniu (OWES) zaprasza do współpracy mieszkańców powiatu toruńskiego, którzy planują założyć organizację z sektora NGO lub też działają w organizacjach pozarządowych i myślą o rozwoju swoich stowarzyszeń i fundacji. W ramach oferty OWES oferuje specjalistyczne doradztwo osobowe, prawne, księgowo-podatkowe, finansowe i marketingowe. Zgłaszając się do ośrodka uzyskasz wsparcie m.in. w tworzeniu dokumentów organizacyjnych (statuty, uchwały, regulaminy), dowiesz się jak prawidłowo napisać ofertę na realizację zadań publicznych oraz skąd pozyskać dodatkowe środki finansowe na działalność organizacji. Usługi OWES świadczone są nieodpłatnie. Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze OWES w Toruniu, przy ul. Wola Zamkowa 12a lub pod numerem telefonu 56 652 22 40.

 

    [treść archiwalna]

Materiały do pobrania

    [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.