Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

 • Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Chełmży
  [treść archiwalna]

Jest dofinansowanie na przebudowę strychu w ZSP w Chełmży

Pod umową o dofinansowanie projektu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego podpisy złożyli w imieniu Zarządu Województwa - Piotr Całbecki oraz Sławomir Kopyść, a imieniu Zarządu Powiatu - Marek Olszewski oraz Michał Ramlau.

Dzięki projektowi pn: „Zmiana sposobu użytkowania strychu budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chełmży na cztery pracownie nauki zawodu oraz dobudowa windy zewnętrznej” nieużywane dotąd pomieszczenia na poddaszu zmienią się w cztery pracownie nauki zawodu wraz z niezbędnym zapleczem techniczno-sanitarnym. Powstanie pracownia komputerowa na 12 stanowisk i multimedialna na 24 stanowiska, a także pracownia do nauki zawodu fryzjera oraz gabinet dla przyszłych kosmetyczek i masażystów. Przy okazji przebudowy modernizacji doczeka się także klatka schodowa, miejsce starych drewnianych schodów zajmą nowe - żelbetowe, a w stropie nad klatką zostanie zainstalowana klapa oddymiająca. Budynek zostanie także wyposażony w dobudowaną windę zewnętrzną .

Zakończenie prac przewidziano na koniec wakacji, czyli ostatnie dni sierpnia 2019 r.
Przetarg na roboty budowlane o wartości 1 649 200,00 zł wygrało Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych EKOPARK S.A. z Warszawy.
Pozostał jeszcze do przeprowadzenia przetarg na wyposażenie pracowni z szacunkową kwotą z projektu: 381 440,00 zł brutto.

Danuta Sobiepanek
Koordynator Projektu

drukuj (Jest dofinansowanie na przebudowę strychu w ZSP w Chełmży)

  [treść archiwalna]
 • logotyp Fundusze Europejskie, flaga Rzeczpospolity Polskiej, herb województwa kujawsko-pomorskiego, logotyp Unii...
   [treść archiwalna]
  [treść archiwalna]
 • Nieużywane pomieszczenia na poddaszu zmienią się w pracownie zawodowe
 • Powstanie tu pracownia komputerowa oraz sala multimedialna
 • Swoje pracownie będą tu też miały przyszłe fryzjerki, kosmetyczki i masażyści
 • Wizualizacja pracowni
 • Wizualizacja pracowni
  [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.