Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Konkurs „Powiatowy Obiekt Roku”

Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Toruniu I edycji Konkursu „Powiatowy Obiekt Roku”, która wystartuje w 2018 roku.

Jesteś inwestorem, projektantem, wykonawcą, radnym samorządowym, sołtysem, organizacją pozarządową z terenu powiatu toruńskiego? Jeśli tak, ten Konkurs jest właśnie dla Ciebie! Naszym celem jest promowanie współczesnej architektury i stworzenie forum dla jej prezentacji oraz dyskusji na temat najnowszych realizacji i projektów architektonicznych.

Do Konkursu można zgłaszać obiekty w pięciu kategoriach:

 • zespoły i pojedyncze budynki mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne,
 • obiekty usługowe i użyteczności publicznej,
 • obiekty rolnicze,
 • obiekty zabytkowe poddane rewitalizacji i modernizacji,
 • obiekty poddane modernizacji i adaptacji.

Konkurs odbywa się w cyklu dwuletnim. O tytuł „Obiektu Roku” mogą rywalizować budynki, które znajdują się na terenie powiatu toruńskiego i uzyskały zaświadczenie o zakończeniu budowy lub decyzję o pozwoleniu na użytkowanie w okresie ostatnich dwóch lat (do 31 grudnia roku poprzedzającego termin naboru formularza zgłoszeniowego). W pierwszej edycji konkursu wprowadza się okres przejściowy – do konkursu można zgłaszać obiekty, które uzyskały zaświadczenie o zakończeniu budowy lub decyzję o pozwoleniu na użytkowanie w latach 2011-2017.

Formularze zgłoszeniowe wraz z załącznikami będą przyjmowane w nieprzekraczalnym terminie do 31 stycznia 2018 roku.

Serdecznie zapraszamy.

  [treść archiwalna]
  [treść archiwalna]
  • [treść archiwalna]
  [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.