Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Zdjęcie z ubiegłorocznej gali

Wybieramy sportowców roku – trwa nabór wniosków

Już po raz 14 wręczane będą Wyróżnienia Starosty Toruńskiego za osiągnięcia sportowe. O tym, iż Powiat Toruński może pochwalić się utalentowanymi sportowcami nie trzeba nikogo przekonywać. Corocznie przyznawanych jest kilkadziesiąt statuetek kajakarzom, kolarzom, piłkarzom czy lekkoatletom. Kto w tym roku otrzyma wyróżnienie za osiągnięcia sportowe? O tym zadecyduje specjalnie w tym celu powołana komisja.

W Starostwie trwa właśnie nabór wniosków. Do 11 lutego 2019 r. – decyduje data stempla pocztowego – przyjmowane są zgłoszenia zawodników. Kandydatami mogą być uczniowie reprezentujący szkołę lub sportowcy reprezentujący kluby sportowe z naszego powiatu. Wyróżnienia przyznawane będą również opiekunom, nauczycielom, trenerom i działaczom, którzy przyczynili się do osiągnięcia przez zawodników sportowych wyników.

Kandydatów zgłaszać mogą zarówno dyrektorzy szkół, do których uczęszcza uczeń, stowarzyszenia sportowe oraz radni powiatowi i wójtowie gmin.

Regulamin oraz wzór wniosku do pobrania poniżej. Do wniosku należy załączyć dokumenty potwierdzające osiągnięcie przez zawodnika wyników sportowych.

Wręczenie wyróżnień nastąpi na corocznej gali, która odbędzie się w czerwcu wraz z podsumowaniem powiatowego szkolnego roku sportowego 2018/2019.

drukuj (Wybieramy sportowców roku – trwa nabór wniosków)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.