Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Herb powiatu toruńskiego

Czy Twój sołtys jest OK?

Ci z Was, którzy mieszkają na wsi, doskonale wiedzą, jak ważny jest sołtys dla lokalnej społeczności. To osoba godna zaufania we wszelkich sprawach związanych z funkcjonowaniem sołectwa. Teraz macie okazję wyrazić swoim sołtysom uznanie dla ich pracy i zaangażowania zgłaszając ich do konkursu „Sołtys Roku Powiatu Toruńskiego 2017”. Ruszyła kolejna edycja rywalizacji, której celem jest promowanie najbardziej aktywnych sołtysów, którzy aktywnie działają na rzecz integracji społeczności lokalnej oraz dbają o rozwój sołectwa i gminy. Kandydatów do konkursu zgłaszać mogą zarówno mieszkańcy sołectwa, rady sołeckie oraz parafialne, koła gospodyń wiejskich czy organizacje pozarządowe, jak i władze samorządowe oraz radni. Sołtysi wyróżnieni w poprzednich edycjach konkursu mogą kandydować ponownie.

Zgłoszenia z dopiskiem „Sołtys Roku” należy nadsyłać do 11 czerwca br. (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Starostwo Powiatowe w Toruniu, Wydział Edukacji i Spraw Społecznych, ul. Towarowa 4-6, 87-100 Toruń.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej www.powiattorunski.pl. Tytuł „Sołtys Roku…” przyznany zostanie jednej osobie, ponadto Komisja Konkursowa może przyznać dwa wyróżnienia.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas lipcowego, XI już Zjazdu Sołtysów Powiatu Toruńskiego. Zachęcamy do zgłaszania kandydatów! Warto docenić ich ciężką codzienną pracę i trud jaki wkładają w rozwój Waszej miejscowości.

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.