Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Plakat dotyczący konkursu

Do trzech razy sztuka, czyli trzeci odsłona konkursu „Co wiecie o powiecie?”

Tradycyjnie, z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego,  zapraszamy Państwa do udziału w konkursie internetowym „Co wiecie o powiecie?” mającym na celu promowanie i popularyzowanie wiedzy o powiecie toruńskim. 

Konkurs prowadzony będzie w Internecie, na profilu społecznościowym powiatu toruńskiego w serwisie Facebook. Startujemy 27 maja br. Codzienne, przez 7 dni, aż do 2 czerwca, o godz. 18:00 na powiatowym fanpage’u https://www.facebook.com/PowiatTorunski będzie się pojawiać zadanie konkursowe dotyczące powiatu toruńskiego ziemskiego. 

Państwa zadaniem będzie udzielić odpowiedzi na pytanie, rozwiązać zadanie lub krzyżówkę, rozpoznać miejsce, obiekt lub wydarzenie z fotografii i zamieścić odpowiedzi w danym dniu do godz. 23:59. Na zadaną zagadkę można udzielić tylko jednej odpowiedzi, której – co ważne – nie można edytować (poprawiać). Takie poprawiane komentarze nie będą brane pod uwagę przy wyborze laureatów. 

Zwycięzcami konkursu zostanie 3 uczestników, którzy udzielą najwięcej prawidłowych odpowiedzi. Wybierze ich komisja konkursowa, biorąc pod uwagę m.in. liczbę premiowanych miejsc zajętych pod poszczególnymi postami z zadaniami oraz czas udzielenia odpowiedzi na zadanie konkursowe.

Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe w postaci bonu podarunkowego do zrealizowania w określonej sieci handlowej o wartości 500 zł za I miejsce oraz o wartości 300 i 200 zł odpowiednio za zajęcie II i III miejsca w konkursie. 

Do udziału w konkursie „Co wiecie o powiecie?” zapraszamy mieszkańców powiatu toruńskiego posiadających konto w serwisie Facebook, założone zgodnie z jego regulaminem. Więcej informacji dotyczących zasad udziału w konkursie znajdziecie Państwo w Regulaminie konkursu – do pobrania poniżej (przed przystąpieniem do udziału w konkursie prosimy o zapoznanie się z jego treścią). 

Zapraszamy na profil facebookowy powiatu toruńskiego 27 maja br. o godz. 18:00. Sprawdzimy, co wiecie o naszym powiecie!

drukuj (Do trzech razy sztuka, czyli trzeci odsłona konkursu „Co wiecie o powiecie?”)

  • autor: Joanna Rybitwa, data: 2023-05-24
Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.