Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 2023-02-17-dom-swiatla

Porady prawne w ramach projektu partnerskiego

Opiekunowie osób niepełnosprawnych, podopieczni Centrum Opieki Wytchnieniowej „Dom Światła” w Grębocinie, mogą liczyć na pomoc prawną. Powiat Toruński jako partner projektu gwarantuje im porady, których udziela mecenas Monika Kochowicz. W lutym zaplanowano kolejny dyżur.

Powiat Toruński realizując umowę o partnerstwie z 12 lutego 2022 roku na rzecz realizacji projektu „Utworzenie Centrum Opieki Wytchnieniowej „Dom Światła” w Grębocinie” w ramach części Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 gwarantuje opiekunom osób niepełnosprawnych porady radcy prawnego.

Zadaniem Powiatu jako partnera projektu było zatrudnienie radcy, który będzie odpowiadał za indywidualne doradztwo w zakresie prawa rodzinnego, opiekuńczego, zabezpieczeń społecznych i ochrony praw lokatorów.

Porad udziela radca prawny Starostwa Powiatowego mecenas Monika Kochowicz w siedzibie Starostwa przy ul. Towarowej 4-6. Pierwszy dyżur Pani mecenas odbył się 24 czerwca, kolejny 2 grudnia, ostatni zaplanowano na wtorek 28 lutego 2023 roku. Porady będzie można uzyskać od godz. 9:00 do 11:00.

fot. Agnieszka Niwińska

drukuj (Porady prawne w ramach projektu partnerskiego)

  • autor: Alina Paga

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.