Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 74155

Kolejne porady prawne w ramach projektu partnerskiego

Opiekunowie osób niepełnosprawnych korzystający z usług Centrum Opieki Wytchnieniowej „Dom Światła” w Grębocinie, mogą liczyć na pomoc prawną. Powiat Toruński jako partner projektu gwarantuje im porady, których udziela mecenas Monika Kochowicz. W grudniu zaplanowano kolejny dyżur.

Powiat Toruński realizując umowę o partnerstwie z 12 lutego 2022 roku na rzecz realizacji projektu „Utworzenie Centrum Opieki Wytchnieniowej „Dom Światła” w Grębocinie” w ramach części Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 gwarantuje opiekunom osób niepełnosprawnych porady radcy prawnego.

Zadaniem Powiatu jako partnera projektu było zatrudnienie radcy, który będzie odpowiadał za indywidualne doradztwo w zakresie prawa rodzinnego, opiekuńczego, zabezpieczeń społecznych i ochrony praw lokatorów.

Przez okres trwania umowy przewidziano 6 godzin porad prawnych, z czego 4 w roku 2022.

Porad udziela radca prawny Starostwa Powiatowego mecenas Monika Kochowicz w siedzibie Starostwa przy ul. Towarowej 4-6. Pierwszy dyżur Pani mecenas odbył się 24 czerwca. Kolejny zaplanowano na piątek (2 grudnia) w godzinach od 12:00 do 14:00.

drukuj (Kolejne porady prawne w ramach projektu partnerskiego)

  • autor: Adrian Aleksandrowicz

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.